Kuruluş Yılı: 1977
Merkez Ofis: Kuşadası

 

1977 senesinde iş yaşamımıza başladığımız Kuşadası/Samos arası düzenli feribot seferlerimizi, halen firmamıza ait feribotlarımız ile devam ettirmekte ve aynı zamanda da Samos Adası’nda her türlü konaklama, tur ve gezi servislerini sunmaktayız.

Samos seferlerimizin yanında ayrıca firmamız gibi bulunduğu limanın karşısındaki Yunan adalarına sefer yapan kardeş firmalarımız vasıtası ile Ayvalık’tan Midilli’ye, Çeşme’den Sakız’a, Bodrum’dan Kos’a, Fethiye’den Rodos’a, Marmaris’den Rodos’a ve Kaş’tan Meis adasına feribot bileti satmakta ve tatil imkanları sunmaktayız.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetimizin yanı sıra vermekte olduğumuz servislerimizin beklentilerin üzerinde olmasını sağlamak amacı ile çalışanlarımıza sunmuş olduğumuz eğitim, çalışma ortamı ve koşulları ile de çalışanlarımızın verimliliğini ve dolayısı ile de rekabet gücümüzü arttırmak için gerekli iyileştirme uygulamaları önceliklerimiz arasında yer almaktadır.


VİZYONUMUZ

Çalışan ve dolayısı ile de müşteri memnuniyetini benimsemiş bir anlayış içerisinde sektörde verdiği servislerden ötürü lider ve itibar edilen bir marka olmak.


MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine sunmak ve çalışılması, tercih edilen bir şirket olmak.

 

Şirket Ünvanı: Meander Turizm Deniz Taşımacılığı Tic. A.Ş
Vergi Dairesi ve Numarası: Kuşadası VD. 2950107474
Ticaret Sicil No: Kuşadası – 3026
Merkez: Camikebir Mah. Mahmut Esat Bozkurt Cad. Turistik Site No: 14/B 9400 Kuşadası Aydın