Yunan Adalarına Feribot Logosu

Sakız Turu

Yunan adalarına feribot sizi unutulmaz bir tatil deneyimine, Sakız Turu’na davet ediyor.

Feribot dahil sadece 63€

Sakız Turu

Sakız Adası’nın cazibesini, stressiz ve zenginleştirici bir tatil deneyimi sağlamak için titizlikle hazırlanmış her şey dahil tatil paketlerimizle keşfedin.

Paketlerimizle, Çeşme’den Sakız Adası’na doğal bir feribot yolculuğuyla yelken açacaksınız; kristal berraklığındaki Ege Denizi, adanın nefes kesici güzelliğiyle ilk tanışmanız olacak. Varışta, size sıcak bir karşılama ve adanın eşsiz manzaralarını, mis kokulu sakız köylerini ve çarpıcı plajlarını keşfetmek için mükemmel bir üs sunan seçkin oda ve kahvaltı konaklama yerlerimizin konfor ve cazibesinin tadını çıkarın.

Ayrıca, seyahatinizin büyüleyici olduğu kadar kaygısız olmasını sağlamak için hem Çeşme hem de Sakız Adası’ndaki liman vergileri de dahil olmak üzere tüm ayrıntılarla ilgilendik. İster zengin tarihi araştırıyor, ister yerel mutfağın tadını çıkarıyor ya da adanın doğal ihtişamının tadını çıkarıyor olun, tatil paketlerimiz Sakız Adası’na unutulmaz bir yolculuk vaat ediyor.

Çeşme – Sakız – Çeşme gidiş dönüş feribot bileti, Çeşme – Sakız liman vergileri, Chandris Hotel’de oda / kahvaltı konaklama, ve Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Çeşme – Sakız – Çeşme gidiş dönüş feribot bileti, Çeşme – Sakız liman vergileri, Grecian Castle Hotel’de oda / kahvaltı konaklama, ve Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Yunan Adalarına Feribot