Yunan Adalarına Feribot Logosu

SAMOS TURU

Yunan adalarına feribot sizi unutulmaz bir tatil deneyimine, Samos Turu’na davet ediyor.

Feribot dahil sadece 74€

Samos Turu

Konforunuz ve keyfiniz için her detayın titizlikle hazırlandığı Samos Turları ile unutulmaz bir maceraya atılın. Kusursuz feribot hizmetimiz, masmavi Ege Denizi ile çevrili büyüleyici Samos adasına pitoresk bir yolculuk sağlar.

Varışta, konforun otantiklikle buluştuğu, özenle seçilmiş otellerimizde keyifli bir konaklamanın tadını çıkarın. Büyüleyici butik seçeneklerden lüks tatil köylerine kadar uzanan konaklama seçenekleri ile her gezginin tercihine hitap ediyoruz.

Pakete tüm vergiler dahildir, böylece herhangi bir gizli maliyet olmadan rahatlayabilir ve Samos’un güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Biz stressiz ve keyifli bir deneyim için lojistik işlerini hallederken siz de kendinizi Samos’un sunduğu zengin tarihe, çarpıcı manzaralara ve sıcak misafirperverliğe bırakın.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Aeolis Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Aeolis Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Samos City  Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Samos Bay  Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Hotel Glicorisa Beach’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Kouros Seasight  Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Pegasus Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Doryssa Seaside Resort Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Lithos Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Method Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Yunan Adalarına Feribot