Yunan Adalarına Feribot

Yunan Adalarına Feribot Hakkında

Kuruluş Yılı: 1977
Merkez Ofis: Kuşadası

Meander Travel olarak 1977 yılında başladığımız Kuşadası Samos arası düzenli feribot seferlerimizi sürdürüyoruz. Samos’a sadece feribot geçişi değil aynı zamanda konaklama, tur ve diğer seyahat hizmetleri de sunuyoruz.

45 yılı aşkın tecrübemizi ve kaliteli servislerimizi Yunan Adalarına Feribot www.yunanadalarinaferibot.com markamız ile Türkiye’nin liman şehirlerinden hemen karşısında bulunan Yunan adalarına feribot bağlantıları sağlayarak siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaya karar verdik.

Ayvalık Midilli Feribotu, Çeşme Sakız Feribotu, Kuşadası Samos Feribotu, Bodrum Kos Feribotu, Marmaris Rodos Feribotu ve Kaş Kastellorizo ​​Feribotu için feribot biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Türkiye ve Yunanistan limanları arasındaki feribot seferlerine ek olarak, Yunanistan iç hat feribot biletlerinizi de bizden online olarak alabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde tüm bu adalar için feribot biletleri, Türkiye – Yunanistan liman vergileri, seçtiğiniz otellerde oda/kahvaltı konaklama ve Türsab zorunlu seyahat sigortası dahil ekonomik tatil planları sunuyoruz.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetimizin yanı sıra vermekte olduğumuz servislerimizin beklentilerin üzerinde olmasını sağlamak amacı ile çalışanlarımıza sunmuş olduğumuz eğitim, çalışma ortamı ve koşulları ile de çalışanlarımızın verimliliğini ve dolayısı ile de rekabet gücümüzü arttırmak için gerekli iyileştirme uygulamaları önceliklerimiz arasında yer almaktadır.


VİZYONUMUZ

Çalışan ve dolayısı ile de müşteri memnuniyetini benimsemiş bir anlayış içerisinde sektörde verdiği servislerden ötürü lider ve itibar edilen bir marka olmak.


MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine sunmak ve çalışılması, tercih edilen bir şirket olmak.

Şirket Ünvanı: Meander Turizm Deniz Taşımacılığı Tic. A.Ş
Vergi Dairesi ve Numarası: Kuşadası VD. 2950107474
Ticaret Sicil No: Kuşadası – 3026
Merkez: Camikebir Mah. Mahmut Esat Bozkurt Cad. Turistik Site No: 14/B 9400 Kuşadası Aydın